AnasayfaHakkımızdaReferanslarAlan Adı (Domain)IBAN Bilgileri ve Ödeme BildirimiKurumsal Web Sitesiİletişim
Dokun & Ara : 0507 474 04 46
Datahavuz Logo
Tam 16 yıldır hayalinizi tasarlıyor, fikrinizi programlıyoruz. [Datahavuz Web Yazılım ve İnternet Danışmanlığı]
KURUMSAL WEB SİTESİ ve ÖNEMİ

Günümüzde kurum ve kuruluşların hitap kitlesini yükselten en önemli reklam aracı internettir. Televizyonda reklamı seyreden bir kişiye, o reklam aracılığı ile (reklam yayın süreci ile kısıtlı) isminizi duyurmanız mümkün. Fakat bunun sürekliliğinin yüksek maliyetlerle ölçüldüğü ve diğer insanların o an o kanalı seyredip seydetmediği olumsuz faktörlerini de göz önüne aldığımızda, daha kalıcı ve sürekli; daha stabil bir reklam türüne ihtiyaç duyulacağı açıktır.

Dünyanın en ücra köşelerine dahi ulaşmış olan internet ağında sizinde bir an önce yerinizi almanız, reklamınızın en iyi şekilde yapılması bakımından ciddi önem taşımaktadır. Bugün ismini çoğumuzun bildiği alış-veriş siteleri yaptıkları online (çevrimiçi) alışverişlerinden ötürü çok ciddi kazançlar elde etmişlerdir, etmektedirler.

Bunun yanı sıra otomotiv sektörünün (özellikle 2.el araçlar için) kalbi yine internette atmaktadır. Ekonomik kriz dönemlerinde dahi sitelerini yaptırmış ve internet üzerinde ürünlerini sergiletmiş olan firmalar satışlarını sürdürebilmişlerdir. Burada yine önemli bir faktör vardır; Doğru kitleye, doğru araçla ulaşmak !

Siz de doğru kitleye doğru araçla ulaşmak istiyorsanız, en doğru zaman sizce ne zaman? Şimdi elbete...
 
EN KOLAY BİÇİMDE NASIL WEB SİTESİ SAHİBİ OLABİLİRİM?
Sırasıyla aşağıdaki adımları izleyip, kısa süre içerisinde ve detaylara girmeden web site sahibi olmanız mümkündür.

- Önce buradan  istediğiniz bir alan adının boş olup olmadığını kontrol edin
- Kontrol ettiğiniz alan adı kaydedilmeye uygun ise kaç yıllığına kaydetmek istiyorsanız seçip, "satın al" butonunu tıklayınız.
- İletişim bilgilerinizi doğru olarak doldurunuz ve ödemeniz yaptıktan sonra bizden geri dönüş bekleyiniz. (Hesap/IBAN Numaramız ve Ödeme Bildirimi için tıklayın)

En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda sizinle irtibata geçilecek, istediğiniz site özellikleri karşısında piyasa standartlarının kesinlikle altında bir ücretlendirme bilgisinde bulunulacaktır.